باز نشر کتاب محمدرضا اصلانی در آستانه سال جدید

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، این اثر مناسب نوجوانان است و نام محمدرضا اصلانی به عنوان نویسنده و حسن عامه‌کن به عنوان تصویرگر روی آن درج شده است.

اصلانی نویسنده‌ای که در کارنامه خود آثار متعددی در حوزه‌های نشر اسلامی و آثار انقلاب به ثبت رسانده است، در این اثر خود به مفهوم انتظار با شیوه‌ای غیر مستقیم و در قالبی ادبی می‌پردازد.

بابانوروز شخصیت اصلی این داستان پیرمردی است که به غیر از خدا هیچ یار و یاوری ندارد و تنها دوست صمیمی‌اش «عمو ذوالفقار» است که وسط آبادی دکان آهنگری دارد.

 روزی از روزها بابا نوروز قصد سفر می‌کند تا مردی را ببیند که نمی‌داند چه شکل و شمایلی دارد اما خوب می‌داند که او خیلی مهربان است و بسیاری از آدم‌ها آرزوی دیدارش را دارند.

در بخشی از این کتاب از زبان بابا نوروز آمده است: «- دلم می‌گوید به مقصد خواهم رسید! از جا برخاست. دستش را سایبان چشم‌هایش کرد و نگاهش را به عمق دره انداخت. – جنبنده‌ای نمی‌بینم. فقط صدای آب می‌آید و آواز پرنده‌ها شنیده می‌شود…»

کتاب بابانوروز و انتظار از مجموعه کتاب‌های سحر در 40 صفحه رنگی ومصور با قیمت ده هزار تومان و با شمارگان5000 نسخه در آستانه نوروز 1397 از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی عرضه شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب و دیگر آثار این مجموعه را از فروشگاه‌های دفتر نشر فرهنگ اسلامی یا از طریق مراجعه به نشانی اینترنتی www.farhangeeslamimag.com یا www.daftarnashr.com/book  خریداری کنند.

انتهای پیام/

منبع خبر خبرگزاری فارس

Comments

So empty here ... leave a comment!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Sidebar